Bu Hafta Yayınlanan Fragmanlar

Little Women

Film ve dizilerden gelen yeni fragmanları sizlerle paylaştığımız serimizin bu haftaki haberine hoş geldiniz. Bu hafta listemizde 6 yeni fragman sizleri bekliyor olacak.

Dolemite İs My Name

Gelin bu fragmanlara birlikte göz atalım;

A Hidden Life

A Hidden Life, 2. Dünya Savaşı’nda Naziler için savaşmayı reddeden vicdani retçi Franz Jägerstätter adında bir Avusturyalı askerin hikâyesini anlatıyor. Bu biyografik dram filmi, 30 Ocak’ta vizyona girecek.

Dolemite Is My Name

“Dolemite Is My Name” 1970’lerde kaydettiği Dolemite komedi albümleri ve 1975 yapımı “Dolemite” filmi ile tanınan komedyen ve oyuncu Rudy Ray Moore’un hayatına odaklanıyor. Keegan-Michael Key, Chris Rock ve Craig Robinson gibi ünlü isimlerin de oynadığı film, bu sonbaharda hem beyaz perdede hem de Netflix’te gösterime girecek.

Falling Inn Love

Katıldığı bir yarışmayı hiç beklenmedik bir şekilde kazanan genç bir kadının hayatını ele alan filmde başrol oyuncumuz, kazandığı parayla kendisine bir pansiyon alır. Bir süre sonra bu pansiyonu yenilemek için yola çıkan Gabriela, kendisini yeni baştan yaratacak bir müteahhit ile tanışır. Romantik bir film olan Falling Inn Love, 29 Ağustos’ta Netflix’te gösterime girecek.

Last Christmas

Londra’da yaşayan Kate isimli genç kadın, hayatında birçok yanlış karar almıştır ve bu durumdan oldukça şikâyetçidir. Tom adında bir adamın hayatına girmesiyle yaşamı hiç beklenmedik bir şekilde değişen Kate’in hayatına odaklanan film, 21 Kasım’da vizyona girecek.

Little Women

Küçük Kadınlar, iç savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikâyesini anlatıyor. Florence Pugh (Amy), Emma Watson (Meg), Saoirse Ronan (Jo) ve Eliza Scanlen (Beth) bu dört kardeşi oynuyorlar. Greta Gerwig, filmi hem yönetirken hem de senaryosunu yazmış durumda. Little Women, 25 Aralık’ta gösterime girecek.

The Kill Team

ABD’nin Afganistan işgalindeki genç bir asker olan Andrew Briggman (Nat Wolff), sadist bir lider olan Çavuş Deeks (Alexander Skarsgård) yönetimindeki masum sivilleri öldüren diğer askerlere tanıklık ettiğinde onları üst birimlere bildirir ama bu haberinin üst birimlere gitmediğini öğrenen Briggman, bir sonraki hedefin kendisi olacağını düşünmeye başlar. Film, 25 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here