Evde Tek Başına Tekrar Çekiliyor

Evde Tek Basina Disney

Henüz açılışını yapmamış olan Disney+, hayata geçirmek istediği projelerden bazılarını açıkladı. Bu filmler arasında başta “Home Alone” olmak üzere klasikleşmiş filmler yer alıyor.

  • Loki, WandaVision, Falcon and The Winter Soldier, What / If gibi Marvel dizilerini bünyesinde barındıracak olan Disney+, aklında olan yeni projeleri açıkladı.

Bu projeler arasında bir neslin yıllarca izlemekten vazgeçemediği Macaulay Culkin başrollü “Home Alone”; Ben Stiller’ın sevilen fantastik filmi “Night At The Museum”; orijinal adı Diary of a Wimphy Kid olan çocuk kitabı serisi uyarlaması Saftirik Greg’in Günlüğü; Steve Martin başrollü aile komedisi Cheaper By The Dozen bulunuyor.

Evde Tek Basina

Tüm bu projelerinin nedeninin 20th Century Fox filmlerine Disney’in baştan el atmak istemesi olduğu söyleniyor. Bilindiği üzere birkaç ay önce Disney ve Fox işbirliği başlamış ve Fox’un tüm ipleri Disney’in eline verilmişti.

Tüm bu açıklamalarda birlikte Disney’in CEO’su Bob Iger, Fox’a yeni bir yön verdiklerini ve bu yönün aynı standartlar ve aynı yaratıcı disiplinle uygulanacağını belirtti.

  • Disney+ online streaming platformu 12 Kasım’da açıldığı zaman izleyicilerinin karşısına 7.500’ün üzerinde dizi bölümü ve 400’ün üzerinde filmle birlikte çıkacak.

Bu nedenle Disney, Netflix’teki tüm filmlerini sırayla geri almaya başladı. Tüm Marvel filmleri, Pixar filmleri de dahil olmak üzere Netflix, farklı tarihlerde Disney film ve dizilerini yayından kaldırmak durumunda kalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here