He-Man, Yeni Bir Diziyle Netflix’e Geliyor

Kevin Smith He Man

Yayınlandığı ilk yıllardan itibaren animasyonseverler için bir klasik haline gelen He-Man, şimdi de Netflix‘e geliyor. Kevin Smith imzalı He-Man serisinin ismiyse Masters of the Universe: Revelation olacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, bünyesine yeni içerikler eklemeye hız kesmeden devam ediyor. Platforma eklenecek son dizi ise 80’li yıllardan itibaren hayatımızın içerisinde yer alan bir animasyon klasiği.

He Man Netflix

Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisi, “Masters of the Universe: Revelation” olarak isimlendirildi ve bu animasyon dizisiyle 80’li yılların popüler “He-Man” evrenine yeniden giriş yapıyoruz.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Smith, yeni dizinin bir devam serisi niteliğinde olacağını açıkladı. Smith, Masters of the Universe: Revelation’ın He-Man ile İskeletor arasındaki son savaş olabileceğini vurguladı.

Netflix, dizinin varlığını duyurdu ancak He-Man efsanesinin seyircilerle ne zaman buluşacağına dair bir açıklamada bulunmadı. Bu yüzden Masters of the Universe: Revelation için kesin bir çıkış tarihi ne yazık ki şu an için yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here