Peaky Blinders 4 Ekim’de Netflix’te

Peaky Blinders Dort Ekim

Ülkemizde de oldukça popüler bir dönem dizisi olan Peaky Blinders’ın beşinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı açıklandı. 25 Ağustos’ta BBC One’da yayınlanacak olan dizi, 4 Ekim’de de Netflix platformunda seyircilerle buluşacak.

Ülkemizde de kendisine kemik bir hayran kitlesi edinen İngiliz dönem dizisi Peaky Blinders, beşinci sezonuyla birlikte geri dönüyor.

Peaky Blinders Besinci Sezon Netflix

Netflix, popüler dizinin beşinci sezonunun yayın tarihini de açıkladı: 4 Ekim. Tabii burada dizinin beşinci sezonunun 25 Ağustos’ta BBC One’da Ekim ayında Netflix’te olacağını da hatırlatmakta fayda var.

Yeni Sezon, Yeni Oyuncular

Dizinin hayranları için heyecan verici bir diğer gelişme ise beşinci sezonda kadroya katılacak olan yeni oyuncular. Bu isimlerden ilki, daha önce Hunger Games’te Finnick Odair karakterine can vermiş olan Sam Claflin.

Kadroya katılacak olan ikinci büyük isim ise The Witch’te, Split’te ve Glass’ta yer almış ayrıca New Mutants kadrosunda da yer alan Anya Taylor-Joy. Bu oyunculara eşlik edecek olan diğer oyuncular ise Brian Gleeson (Hellboy), Kate Dickie (Game of Thrones) ve Emmet J. Scanlan (Krypton).

Beşinci sezon fragmanını tekrar hatırlayalım;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here