Yeni Netflix Dizisi The Politician’dan Görseller Yayınlandı

The Politician Netflix

American Horror Story, Pose, Glee ve Nip/Tuck gibi nefis dizilerin yaratıcısı Ryan Murphy’nin yeni Netflix serisi The Politician için nefesler tutuldu. Netflix tarafından paylaşılan dokuz görselle diziden ilk görüntüler karşımızda.

Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu The Politician, Murphy ile birlikte American Horror Story ve Pose’da da birlikte çalıştığı Brad Falchuk ve Glee yazarı Ian Brennan’ın yazdığı bir kara komedi.

The Politician
The Politician

Dizide Ben Platt’i, henüz yedi yaşındayken Oval Ofis’e göz koymuş ve ABD başkanı olmak isteyen California Santa Barbaralı varlıklı bir aileden gelen Payton Hobart karakterinde izleyeceğiz.

  • Yani “Bir politikacının doğuşu” teması altında Ryan Murphy stili işlenen bol hicivli bir kara komediye hazır olabiliriz.

Dizinin oyuncu kadrosunda Platt’in yanı sıra müthiş isimler var: Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Bob Balaban, David Corenswet, Julia Schlaepfer, Theo Germaine, Benjamin Barrett, Laura Dreyfuss ve Rahne Jones. Ayrıca Bette Midler ve Judith Light’ın da bize sürpriz yapacağını biliyoruz.

İki sezonu için el sıkışılan The Politician ile buluşma tarihi 27 Eylül 2019. Önümüzdeki günlerde Murphy’nin Netflix için bir diğer yapımla daha karşımızda olacağını hatırlatalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Please enter your name here